Join now - be part of our community!

VAIO’culara Müjde !

profile.country.en_TR.title
Playstation3lack
Visitor

VAIO’culara Müjde !

Arkadaşlar vaio ile ilgili internette teknik bilgi araştırırken, stuff dergisinde sony Türkiye genel müdürü Mohsen Noohi’nin verdiği röportajında Fan Kulüpten bahsetmesiyle bu arkadaşların sitesini buldum. Böyle bir fan kulüp kurulduğu için tüm yöneticilerine burdan sevgilerimi iletiyorum.En nihayetinde bizlerin de sorunlarına çözümler bulup eğlenceli vakit geçirebileceği bir fan kulübümüz oldu.Bu forumdaki diğer Türk kullanıcılarının da yararlanması dileğiyle.

Fan Kulüp VAIO Türkiye adresi www.kulupvaioturkiye.com

3 REPLIES 3
ReLax
Visitor

MErhaba Ataskiran Dostum Eyvallah bizleri bilgilendirdigin icin tesekkür ederim.vaio bilg. kullanicisi olarak TÜRKİYE de elbette bazi sorunlarla karsilastim aynen bahse konu belirttiginiz sitede gayet ciddi yardimlar aldim,sorunlarima hemen cözüm bulundu bu beni sevindirdi neden derseniz Sony Vaio bilgisayarlar ile bilgi ve tecrube sahibi olan Kisileri göremiyorum ben ama www.kulupvaioturkiye.com buradan benim sorunlarima Derman olduklari icin Tekrar tesekkürlerimi sunuyorum. Basarilarinizin Devami DiLErim. İyi çaLısmalar.

bucu
Visitor

I'm using SONY VAIO since 2005.after buying my second vaio ı found www.kulupvaioturkiye.com.they found perfect solutions to my problems.www.kulupvaioturkiye.com is growing day by day and being very usefull for Turkish VAIO users.Many thanks to www.kulupvaioturkiye.com for their help, support and friendship. :wink:

profile.country.en_TR.title
Playstation3lack
Visitor

I LOVE Kulüp VAIO Türkiye :))